Mezőgazdasági gépalkatrész termékmenedzser (Nagyigmánd)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!

Új munkatársat keresünk MEZŐGAZDASÁGI GÉPALKATRÉSZ TERMÉKMENEDZSER munkakörbe a nagyigmándi telephelyünkre!

Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos magyarországi importőre. Országos hálózatunkba, a nagyigmándi telephelyünkre mezőgazdasági gép- és alkatrész ismerettel, műszaki szakirányú végzettséggel rendelkező alkatrész termékmenedzser munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mezőgazdasági gépalkatrészek megrendelési igények feldolgozása
  • Árajánlatok bekérése az ügyfél igényei alapján, tendereztetés, ártárgyalás
  • Rendelések kezelése és nyomonkövetése
  • A beszállítókkal való kapcsolat kiépítése, fenntartása és fejlesztése
  • Hatékony kommunikációáramlás biztosítása (beszállítók és megrendelő között)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gépész, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő vagy autóvillamossági szerelő, műszaki szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felelősségvállalás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat
  • Mezőgazdasági gépek ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés
  • Teljes munkaidő
  • Szervízmérnöki támogatás
  • Stabil munkahelyi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a szabolcs.ban@agrics.hu címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Alkatrész termékmenedzser